+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Windy, dźwigi towarowo-osobowe

windy towarowo-osoboweDźwigi towarowo-osobowe (inaczej nazywane: dźwigi towarowe lub windy towarowe) są to urządzenia o udźwigach od 900 kg do 12.500 kg (występują również dźwigi o większych udźwigach). Służą one do przewozu towarów oraz towarzyszącego personelu technicznego. Z reguły windy towarowo-osobowe o większych udźwigach są przystosowane do załadunku i rozładunku przy pomocy wózków widłowych.

Dźwigi towarowo-osobowe znajdują zastosowanie w budynkach, w których występuje potrzeba transportowania ciężkich wielkogabarytowych towarów i / lub osób. Windy towarowo-osobowe to idealne rozwiązanie do wielopoziomowych magazynów, szpitali, salonów samochodowych i hal produkcyjnych. Dzięki wykorzystaniu dźwigów towarowo-osobowych osiągniemy integralny system poziomego i pionowego przemieszczania towarów.

windy towarowo-osobowe sterowanieDobór właściwego dźwigu towarowo-osobowego powinna poprzedzać dokładna analiza, która powinna uwzględnić możliwości techniczne oraz potrzeby przyszłego użytkownika windy towarowo-osobowej. Wszystkie magazyny, jak i zakłady produkcyjne wykorzystują w swojej codziennej pracy wózki widłowe. Tak więc, jest konieczne aby dźwigi towarowo-osobowe o wielkogabarytowych kabinach i ponad standardowych udźwigach zostały przystosowane do wjazdu tego typu urządzeń załadowczych wraz z pełnym obciążeniem oraz personelem pomocniczym.

Szczególną odmianą wind towarowo-osobowych są dźwigi samochodowe, które są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju salonach samochodowych lub wielopoziomowych centrach handlowych.

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.