+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Windy, dźwigi, platformy towarowe

Różne wielkości wind dostosowane do potrzeb Klienta. To państwo decydują jakie gabaryty mają posiadać montowane przez nas windy towarowe.

Nasza firma oferuje szybki i kompleksowy montaż wind elektronicznych i hydraulicznych. Oferowane przez nas platformy towarowe służą do przewozu dużych materiałów, towarów i urządzeń produkcyjnych oraz znacznie lżejszych przedmiotów niezbędnych w sprawnym  funkcjonowaniu restauracji czy hotelu.  Instalowane przez nas dźwigi towarowe znajdują zastosowanie: w sklepach, magazynach, na halach produkcyjnych, jak również w piekarniach i różnego rodzaju punktach gastronomicznych - dźwigi kuchenne. Polecamy Państwu windy towarowe o zróżnicowanych parametrach, które indywidualnie są  dopasowywane do potrzeb Klienta i charakteru miejsca w jakim mają zostać zamontowane.

Windy towarowe elektryczne lub dźwigi hydrauliczne to najlepsze rozwiązanie do transportu elementów o dużych gabarytach i wadze, przy których nie jest wymagany udział personelu. Dzięki dowolnym wymiarom, które są dopasowywane pod indywidualne wymagania konkretnego Klienta, istnieje możliwość wprowadzenia do nich wózka widłowego z ładunkiem. Oferowane przez nas platformy towarowe odznaczają się przy tym stosunkowo niską ceną.

Nasza oferta obejmuje również modele dźwigów towarowych, które służą do przewozu małych elementów tj:

Ten rodzaj dźwigów towarowych doskonale sprawdza się w restauracjach, hotelach, biurach, bibliotekach,  itp. Zastosowanie windy towarowej o niewielkich rozmiarach umożliwia usprawnić pracę w danym przedsiębiorstwie. Dodatkowo stosowanie platform towarowych to wymierna oszczędność czasu.

Dzięki prostej konstrukcji windy towarowe można dopasować pod kątem wymiarów do różnych warunków architektonicznych. Ważnym aspektem jest brak konieczności posiadania oddzielnego pomieszczenie na maszynownię. Zarówno windy towarowe elektryczne, jak i dźwigi towarowe hydrauliczne, w zależności od modelu i zastosowania, różnią się dopuszczalnym obciążeniem (od 50 kg do 9000 kg).

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.