+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Windy, dźwigi, platformy towarowe

Różne wielkości wind towarowych dostosowanych do potrzeb Klienta. To państwo decydują jakie gabaryty mają posiadać montowane przez nas windy towarowe. Stosując tą zasadę, nasza firma jest w stanie zamontować dźwig towarowy w praktycznie każdym budynku.

profesjonalne dźwigi towarowe

przykładowe sterowanie windy towarowej

Nasza firma oferuje szybki i kompleksowy montaż wind elektronicznych i hydraulicznych. Działamy w systemie od projektu do efektu, co oznacza dla naszych klientów kompleksową obsługę inwestycji. Nasi projektanci po obejrzeniu miejsca montażu windy towarowej przygotowują możliwe rozwiązania, które będą najbardziej efektywne i adekwatne do potrzeb klienta. Po wyborze jednego z sugerowanych rozwiązań nasza firma przystępuje do produkcji dźwigu towarowego, który jest wykonywane wg przygotowanego projektu. Produkowane przez naszą firmę dźwigi towarowe cechują się najwyższą dbałością o detale wykończenia oraz wysoką bezawaryjnością działania windy towarowej. Gotowa platforma towarowa zostanie dostarczona na miejsce docelowego montażu, a następnie zamontowana przez profesjonalną ekipę montażową, która podsiada długoletnie doświadczenie w montażu wind. Zamontowany dźwig towarowy, przy regularnej konserwacji będzie służy Państwu przez wiele lat.

niezawodne windy towaroweOferowane przez nas platformy towarowe służą do przewozu dużych materiałów, towarów i urządzeń produkcyjnych oraz znacznie lżejszych przedmiotów niezbędnych w sprawnym funkcjonowaniu restauracji czy hotelu. Instalowane przez nas dźwigi towarowe znajdują zastosowanie: w sklepach, magazynach, na halach produkcyjnych, jak również w piekarniach i różnego rodzaju punktach gastronomicznych - dźwigi kuchenne. Polecamy Państwu windy towarowe o zróżnicowanych parametrach, które indywidualnie są dopasowywane do potrzeb Klienta i charakteru miejsca w jakim mają zostać zamontowane.

specjalistyczne widny towarowe na zamówienieWindy towarowe elektryczne lub dźwigi hydrauliczne to najlepsze rozwiązanie do transportu elementów o dużych gabarytach i wadze, przy których nie jest wymagany udział personelu. Dzięki dowolnym wymiarom, które są dopasowywane pod indywidualne wymagania konkretnego Klienta, istnieje możliwość wprowadzenia do nich wózka widłowego z ładunkiem. Oferowane przez nas platformy towarowe odznaczają się przy tym stosunkowo niską ceną.

Nasza oferta obejmuje również modele dźwigów towarowych, które służą do przewozu małych elementów tj:

Ten rodzaj dźwigów towarowych doskonale sprawdza się w restauracjach, hotelach, biurach, bibliotekach, itp. Zastosowanie windy towarowej o niewielkich rozmiarach umożliwia usprawnić pracę w danym przedsiębiorstwie. Dodatkowo stosowanie platform towarowych to wymierna oszczędność czasu.

Dzięki prostej konstrukcji windy towarowe można dopasować pod kątem wymiarów do różnych warunków architektonicznych. Ważnym aspektem jest brak konieczności posiadania oddzielnego pomieszczenie na maszynownię. Zarówno windy towarowe elektryczne, jak i dźwigi hydrauliczne, w zależności od modelu i zastosowania, różnią się dopuszczalnym obciążeniem (od 50 kg do 9000 kg).

 

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.