+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Platformy dla osób niepełnosprawnych

domowa platforma dla osób niepełnosprawnychOsoby niepełnosprawne narażone są na szczególne trudności podczas poruszaniu się po budynkach wielopiętrowych. Doskonałym rozwiązaniem, które zapewni pełną mobilność i samodzielność oraz brak wykluczenia społecznego będzie odpowiednio dopasowana platforma dla osób niepełnosprawnych. Tak przystosowane dźwigi osobowe umożliwią sprawne przemieszczanie się pomiędzy piętrami osobą niepełnosprawny. Dotychczasowy problem związany z odpowiednią wielkością klatki schodowej lub pomieszczenia, który ograniczał montaż platform dla osób niepełnosprawnych jest już przeszłością. Nasza firma dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz doświadczonej kadrze jest w stanie zaprojektować winę dla osób niepełnosprawnych o dowolnych rozmiarach, którą można zamontować praktycznie na dowolnej klatce schodowej. Montaż windy dla osoby niepełnosprawnej może być wykonany również na tradycyjnych schodach w domu jednorodzinnym. Obecnie produkowane lub dostarczane przez naszą firmę urządzenia są bardzo małych gabarytów.

standardowa platforma dla osób niepełnosprawnychPlatformy dla osób niepełnosprawnych mogą być budowane z wykorzystaniem różnego typu napędów oraz różnym wykonaniem szybu. Istnieje możliwość wykonania platformy dla osób niepełnosprawnych bez szybu. Takie platformy dla osób niepełnosprawnych doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, w których są montowane na istniejących już klatkach schodowych. Unikalny sposób montażu dźwigu hydraulicznego sprawia, że klatka schodowa może być stosunkowo wąska. Natomiast platforma do przewozu osoby niepełnosprawnej w stanie spoczynku nie przeszkadza w wygodnym korzystaniu ze schodów w domu.

platforma dla osób niepełnosprawnych na baseniePlatformy dla osób niepełnosprawnych można podzielić na dwie grupy urządzeń. Pierwsza z nich - platformy pionowe są montowane we wszystkich miejscach gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych dźwigów towarowo-osobowych. Są to miejsca, w których podszybie, nadszybie czy wymiary szybu są niewystarczające. Platformy te są również tańsze od typowych wind.

Platformy dla osób niepełnosprawnych można podzielić na:

platforma dla osoby niepełnosprawnej zamontowana w autobusieNajczęściej spotykaną formą jest przyschodowa platforma dla osób niepełnosprawnych. Platforma przemieszcza się po torze prostym, który znajduje się wewnątrz budynku. Przeznaczona jest do transportu osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich lub dla osób, które chodzą natomiast mają problemy z przemieszczaniem się po schodach. Składa się ona z części stałej: szyny oraz ruchomej: platformy dla osób niepełnosprawnych wyposażonej w silnik napędowy. Szyna montowana jest do słupków nośnych lub bezpośrednio do ściany w budynku.

Oferowane przez naszą firmę platformy dla osób niepełnosprawnych cechują się wysoką jakością wykonania. Wykorzystywane przez nas materiały spełniają bardzo rygorystyczne normy jakości. Dodatkowym argumentem, który przemawia za wyborem naszej firmy jest długoletnie doświadczenie na rynku wind i dźwigów towarowych. Nasz zespół specjalistów podchodzi do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Mając na celu zadowolenie naszych klientów, wybieramy dla nich możliwie najlepsze rozwiązania z dziedziny platform dla osób niepełnosprawnych, które cechują się najwyższą wygodą osób nimi transportowanych oraz możliwie niskimi cenami wdrożenia takiej windy osobowej.

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.