+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Dźwigi szpitalne

winda szpitalnaDźwigi szpitalne należą do grupy wind osobowych o udźwigu do 1600 kg (maksymalna liczba osób w windzie szpitalnej to 21). Typowe wymiary kabiny dźwigu szpitalnego to:

Wymiary zostały tak dobrane aby umożliwić swobodny przewóz łóżka szpitalnego wraz z personelem medycznym, który transportuje pacjenta. Dodatkowo dźwigi szpitalne posiadają dodatkowe opcje które umożliwiają zablokowanie windy dla osób postronnych. Dopiero użycie odpowiedniej karty umożliwia używanie windy osobowej. Takie rozwiązania umożliwia pilny przejazd personelu medycznego z chorym. Windy osobowe tego typu mają zastosowanie:

Dźwigi szpitalne dostępne są w dwóch wariantach. Urządzenie może dysponować napędem hydraulicznym - tzw. dźwigi hydrauliczne (maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 25 m), jak i napędem elektrycznym - w tym przypadku wysokość podnoszenia dźwigu szpitalnego wynosi od 25 m wzwyż.

dźwigi szpitalneDźwigi szpitalne - najważniejsze cechy:

przewóz pacjentów dźwigiem szpitalnymkabina dźwigu szpitalnegoOferowane przez naszą firmę dźwigi szpitalne należą do najnowocześniejszych rozwiązań na europejskim i światowym rynku. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje nasze windy to ich niezawodność, która jest kluczowa w takich placówkach jak szpital. Rozwiązania, które są stosowane przez naszą firmę spełniają wszystkie normy jakości i rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, które muszą spełnić dźwigi szpitalne do przewozu pacjentów w placówkach medycznych. Montaż windy w szpitalu poprzedza dokładna analiza potrzeb placówki oraz możliwości zamontowania dźwigu w budynku szpitala. Dopiero po zebraniu odpowiednich danych, nasz zespół projektowy przedstawia klientowi najlepsze rozwiązania, które spełniają jego wszystkie oczekiwania. Kolejnym etapem jest produkcja dźwigów szpitalnych oraz ich transport na docelowe miejsce montażu. Przedostatnim etapem jest montaż widny w szpitalu, po którym następują testy poprawnego działania dźwigu.

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.