+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Nowoczesne dźwigi samochodowe

transport towaru przy użyciu dźwigów samochodowychdźwigi samochodoweDźwigi samochodowe jest to odmiana hydraulicznych dźwigów towarowo-osobowych, które zostały specjalnie przystosowane do przewożenia samochodów pomiędzy kondygnacjami budynku. Nie jest to jedyne wykorzystania dźwigów samochodowych w biznesie. Tego rodzaju dźwigi samochodowe są często wykorzystywane wszelkiego rodzaju serwisach samochodowych. Dzięki ich możliwości, mechanicy mają wygodny dostęp do serwisowanego samochodu. Ponadto dźwigi samochodowe tego rodzaju nie wymagają specjalistycznych konstrukcji do ukrycia mechanizmu dźwigu (tzw. maszynowni). Dlatego można je w łatwy sposób zamontować w pomieszaniu. Montaż takiego typu dźwigu samochodowego nie wymaga przebudowy hali montażowej i nie uszkadza istniejącej już infrastruktury budynku.

Oferowane przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Najczęściej wybierane rozwiązania można sklasyfikować na trzy grupy produktów. Są to dźwigi samochodowe:

praktyczne wykorzystanie dźwigów samochodowychPoszczególne dźwigi samochodowe różnią się wymiarami kabiny oraz drzwi. Najczęściej spotykany wymiar to 2,8 x 6,0 m (kabina dźwigu) oraz szerokość drzwi 2,6 m. Właśnie takie wymiary sprawiają, że dźwigi samochodowe umożliwiają transport wszystkich seryjnie produkowanych samochodów osobowych.

Dźwigi samochodowe obsługują najczęściej wielopoziomowe parkingi naziemne i podziemne. Często dźwigi samochodowe to jedyne rozwiązania, które umożliwia zaparkowanie samochodu w podziemnych parkingach, które zlokalizowane są pod budynkami w centrach miast.

Koszt montażu jednego dźwigu samochodowego oraz szybu dla dwupoziomowego parkingu podziemnego lub naziemnego jest porównywalny z 33% wartości tradycyjnego podjazdu. Zastosowanie dźwigu umożliwia uzyskanie dodatkowych kilkunastu miejsc parkingowych.

nietypowe dźwigi samochodoweNajważniejsze korzyści:

Montaż dźwigu samochodowe przebiega w kilku etapach. Pierwszy z nich polega na dokładnym zapoznaniu się z wymaganiami klienta oraz dysponowaną powierzchnią, na której ma zostać zamontowany dźwig samochodowy. Kolejny etap prac to wybranie najlepszego rozwiązania, które spełni wszystkie wymagania zleceniodawcy. Po konsultacjach z klientem, następuje prowokacja wybranego dźwigu samochodowego. Następnie jest on transportowany na docelowe miejsce montażu. Ostatni etap to montaż  dźwigu samochodowego i przeprowadzenie niezbędnych testów, czy zamontowane urządzenie działa poprawnie.

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.