+48 600 235 903
biuro@montownia.eu
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie.
Nasza firma Montownia zajmuje się produkcją dźwigów hydraulicznych.

Dźwigi kuchenne

Dźwigi kuchenne idealnie nadają się do zastosowania w wszelkiego rodzaju hotelach, pensjonatach, restauracjach czy domach opieki. Dźwigi kuchenne mogą być również wykorzystywane w placówkach pożytku publicznego tj:

dźwigi kuchenneWindy kuchenne można podzielić na 4 grupy (tzw. małe dźwigi towarowe), przeznaczone dla różnych zastosowań. Różnica pomiędzy dźwigami skoncentrowana jest na umiejscowieniu drzwi, które mogą być na wysokości podłogi lub parapetu. Druga zasadnicza różnica, to sposób otwierania drzwi. Widny kuchenne mogą posiadać drzwi gilotynowe oraz wychylne.

Instalacja windy
Windy kuchenne są wykonane w 90% z elementów, które są wstępnie zmontowanych. Takie rozwiązanie pozwala na znaczę skrócenie  czasu instalacji - nawet o połowę. Poprzez innowacyjną konstrukcję dźwigi kuchenne mogą one być wykorzystywane praktycznie w każdym budynku. Dowolne możliwości konfiguracji sprawiają, iż idealnie wkomponują się w lokalu i będą spełniały dokładnie wytyczone wymagania przez inwestora.

Zespół napędowy
W zależności od wybranego przedziału obciążenia wykorzystywane są różne rozwiązania techniczne. Dźwigi kuchenne, które mają transportować ciężary od 15 do 100kg posiadają napęd realizowany za pomocą wciągarki wyposażonej w koło cierne z 2 linami. Dla większych udźwigów (z przedziału: 200 - 300 kg) napęd jest realizowany przy pomocą wciągarki, która została wyposażona w koła łańcuchowe z 2 łańcuchami. Każdy zespół napędowy jest wyposażony w koło ręczne i hamulec tarczowy.

Korzyści jakie dają dźwigi kuchenne:

Nasze najważniejsze realizacje
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym portfolio
Devilart: strony internetowe dla firm.